SPA & Wellness

Lwowska 4 | 33-100 Tarnów


SPA TARNÓW | WELLNESS TARNÓW | KĄPIELE RELAKSACYJNE | MASAŻ RELAKSACYJNY | MASAŻ DLA DWOJGA

SPRAWDŹ OFERTĘ

NASZA OFERTABASEN

Slide13

Przygotowaliśmy dla Państwa basen z krystalicznie czystą wodą o głębokości 1,2m. Specjalnie wyprofilowane siedziska zostały wyposażone w dysze do hydromasażu uprzyjemniającego Państwu kąpiel. Ponadto w strefie basenowej zaczerpnąć można rozrywki w postaci gry w szachy lub popularne „statki”. Przy niecce basenowej znajduje się także jacuzzi solankowe, które to pozytywnie wpływa na problemy skórne, układ oddechowy i ogólną kondycję skóry.

SAUNY

Slide13

W Piwnica spa&wellness mogą Państwo skorzystać z łaźni parowej lub sauny fińskiej, gdzie panuje wysoka temperatura, przy której pory skóry rozszerzają się i pozwalają na usunięcie toksyn z organizmu. Dla niektórych osób kąpiele saunowe wydają się być nudne i męczące – ale nie u nas! Odpowiednie rytuały oraz różnego typu zabiegi pielęgnacyjne w saunach sprawiają, że pobyt w nich jest po prostu przyjemnością dającą świetne efekty.

PIELĘGNACJA

Slide13

Kuszące, zadbane i jędrne ciało, to pokusa dla niejednego. Ciało tak samo jak skóra twarzy wymaga specjalnego traktowania i jeśli chcemy, by pozostała naszym atutem na długo, warto dbać o nią w odpowiedni sposób. Zabiegi prowadzone przez nasz personel sprzyjają wyciszeniu się, relaksacji, oczyszczeniu ciała i umysłu. Sposób w jaki pielęgnujemy Państwa ciało sprawia, że podczas zabiegów czujecie się się wyjątkowo i błogo.

PAKIETY ZABIEGÓW

Slide13

Pakiety zabiegów spa & wellness to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wyciszenia i odprężenia. We wszystkich oferowanych przez nas pakietach oferujemy nie tylko odnowę biologiczną, ale również postaramy się odnaleźć spokój, ukojenie i równowagę. Podczas wszystkich pakietów istnieje dodatkowa możliwość skorzystania z naszej strefy open oraz innych usług naszego spa.
UMÓW SIĘ NA WIZITĘ

Skontaktuj się z nami!


Piwnica Spa&Wellness Tarnówul. Lwowska 4/21
33-100 Tarnów