SAUNY, KĄPIELE I OKŁADY

Lwowska 4 | 33-100 Tarnów


SAUNA FIŃSKA | ŁAŹNIA PAROWA | SEANSE SAUNOWE | AROMATERAPIA | KOLOROTERAPIA

SPRAWDŹ OFERTĘ

NASZA OFERTASAUNY SUCHE

Sauna Sucha Pwinica Spa Wellness Tarnów

Sauna fińska to rodzaj sauny suchej, w której spotykamy niską wilgotność powietrze 1-20% oraz wysoką temperaturę 60-90 stopni Celsjusza. Sauna ta w istoty sposób wpływa na organizm człowiek, działania wysokiej temperatury doprowadza do obniżenia ciśnienia krwi, zwiększenia czynności serca oraz oczyszczenia organizmu z toksyn.


ŁAŹNIA PAROWA

Łaźnia Parowa Pwinica Spa Wellness Tarnów

Łaźnia parowa to sauna o dużej wilgotności, która dochodzi do 100%, temperatura natomiast jest tu niższa niż w saunach suchych i waha się w granicach 35-55 stopni Celsjusza. Kąpiel parowa pozytywnie wpływa na kondycję organizmu, rozszerza naczynia krwionośne, oczyszcza organizm z toksyn, powoduje dokrwienie mięśni i całego organizmu.


RYTUAŁY SAUNOWE

Rytuały Saunowe Pwinica Spa Wellness Tarnów

Rytuały saunowe prowadzone przez saunamajstra to seanse, podczas których prowadzący w odpowiedni sposób wachluje saunowiczów ręcznikiem lub specjalnym wachlarzem rozprowadzając tym samym ciepło oraz chłód w konkretne miejsca w pomieszczeniu. Dba również o to, by w saunie panowała odpowiednia atmosfera, otoczona pożądaną nutą zapachową.

SEANSE SAUNOWE

Seanse Saunowe Pwinica Spa Wellness Tarnów

Rytuały saunowe w saunie fińskiej i łaźni parowej, kąpiele w jacuzzi, w basenie z hydromasażem oraz w wannie spa, a także okłady na ciało to odrobina luksusu dla osób lubiących poleniuchować. Dla niektórych osób kąpiele saunowe wydają się być nudne i męczące – ale nie u nas! Odpowiednie rytuały oraz różnego typu zabiegi pielęgnacyjne w saunach sprawiają, że pobyt w nich jest po prostu przyjemnością!

KĄPIELE

Kąpeiele Pwinica Spa Wellness Tarnów

Kąpiel to zawsze miła forma relaksu, ponieważ w wodzie nasze mięśnie ulegają rozluźnieniu zwłaszcza, gdy ma ona miejsce w wannie jacuzzi lub strefie z hydromasażem. Jednak kąpiel nie zawsze musi być w wodzie - w naszej ofercie odnajdziecie Państwo zabiegi przeprowadzane „na mokro” np. w piwie, winie lub kozim mleku. Ta niecodzienna forma kąpieli pozwoli Państwu odreagować stres dnia codziennego i poczuć się naprawdę wyjątkowo.

OKŁADY PIELĘGNACYJNE

Okłady Pielęgnacyjne Pwinica Spa Wellness Tarnów

Okłady na ciało to zabiegi polegające na nakładaniu na skórę produktów w formie maski, która ma za zadanie poprawić kondycję skóry. W zależności od rodzaju, mogą mieć dodatkowe właściwości np. uspokajające, przeciwbólowe, wygładzające. Okład poprzedzony jest rytuałem powitalnym w postaci ciepłego kompresu na kark. Okłady aplikowane są na całe ciało, które następnie zostaje owinięte folią termiczną. Folia ta sprawia, że substancje odżywcze lepiej wnikną w głąb skóry.

AROMATERAPIA

Aromaterapia Pwinica Spa Wellness Tarnów

Aromaterapia to kuracja, w której wykorzystywane są olejki eteryczne, które wprowadzane są do organizmu poprzez drogi oddechowe (inhalacja) lub przez skórę (masaż kąpiele). Każdy z olejków eterycznych ma swoje unikalne właściwości, które w różnym stopniu wykazują działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne, rozkurczające oraz rozgrzewające.
UMÓW SIĘ NA WIZITĘ

Skontaktuj się z nami!


Piwnica Spa&Wellness Tarnówul. Lwowska 4/21
33-100 Tarnów