MANICURE I PEDICURE

Lwowska 4 | 33-100 Tarnów


MANICURE TARNÓW | OKŁADY NA DŁONIE | PEDICURE TARNÓW | OKŁADY NA STOPY

SPRAWDŹ OFERTĘ

NASZA OFERTAMANICURE

Manicure Pwinica Spa Wellness Tarnów

Czy wiesz, że jednym z najważniejszych elementów naszego zewnętrznego wizerunku jest manicure? Zadbaj o właściwa kondycję Twoich paznokci już dziś! Nasz wykwalifikowany personel przywróci Twoim dłonią zdrowy i naturalny wygląd w bardzo przyjaznej atmosferze. W ofercie naszego salonu kosmetycznego znajdują się parafinowe zabiegi, manicure klasyczny, biologiczny oraz hybrydowy.

CEREMONIE NA DŁONIE

Ceremonie na dłonie Pwinica Spa Wellness Tarnów

Relaksujący luksusowy ceremoniał pielęgnacyjny dłoni. Bogato odżywiająca kąpiel w mleku kozim oraz peelingująca kompozycja maku, soli i lawendy pozostawia skórę dłoni jedwabiście miękka, a bogactwo składników nawilżających i ochronnych zawartych w kremie z masłem kozim stosowanym na zakończenie zabiegu, zabezpiecza przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.


PEDICURE

Pedicure Pwinica Spa Wellness Tarnów

Zadbane stopy to nie tylo element wpływający na nasze dobre samopoczucie, ale również ma bezpośredni wpływ na naszego zdrowie. Kształtne paznokcie, delikatna i gładka skóra na stopach dodaje pewności każdej kobiecie. Podczas wszystkich zabiegów nasz wykwalifikowany personel używa profesjonalnych kosmetyków znany światowych marek i liderów na rynku produktów do pielęgnacji stóp i paznokci.

CEREMEMONIE NA STOPY

Ceremonie na stopy Pwinica Spa Wellness Tarnów

Unikalny luksusowy zabieg pielęgnujący na stopy. Specjalna kompozycja enzymatycznej białej glinki , wygładzającej soli morskiej oraz lawendy pozostawiają stopy odświeżone i miękkie. Lawenda dodatkowa działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie pozostawiając delikatny zapach. Na zakończenie wmasowywany jest olejek miętowy dodający lekkości ociężałym stopom.


UMÓW SIĘ NA WIZITĘ

Skontaktuj się z nami!


Piwnica Spa&Wellness Tarnówul. Lwowska 4/21
33-100 Tarnów